Szczegóły

Zakupy

Zapraszam do składania zamówień na stronę internetową i facebooka.

  • Jeżeli podoba się Tobie coś z gotowych rzeczy, ale nie pasuje jakiś szczegół, kolor itp. możesz napisać, na pewno znajdę rozwiązanie.
  • Jeśli chcesz zamówić coś indywidualnego skontaktuj się!

Zamówienie można odebrać osobiście, a w przypadku wysyłki traktowane będzie jak sprzedaż na odległość. W celu zakupu należy podać dane do faktury.

Pamiętaj, że wszystkie torby robione są ręcznie, jeśli jesteś perfekcjonistą i przeszkadza Ci każda drobna niedoskonałość skontaktuj się  przed zakupem.

Zwroty
Kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy bez podania przyczyny i zwrotu produktu. Prawo to nie przysługuje w przypadku usług na specjale zamówienie,  których szczegóły zostały ustalone indywidualnie.
Reklamacje
Staram się aby wszystkie rzeczy były bez wad i nie ulegały wpływom czasu i warunków.  Jeżeli jednak stanie się inaczej można złożyć reklamacje. Rzeczy nowe objęte są 2-letnią gwarancją, towary używane objęte są gwarancją do 6 miesięcy od dnia wydania. Każdy towar oznakowany został na papierowej metce dołączonej przy sprzedaży, którą można traktować jako dokument gwarancyjny określający jej treść. Proszę o zapoznanie się z zawartymi tam informacjami dotyczącymi produktu, a w szczególności sposobu konserwacji, przeznaczenia wyrobu, dopuszczalnych obciążeń.

https://www.facebook.com/pracowniarzeczy

toorzeczy@gmail.com

 783362426