O nas

Poznaj nas bliżej

O nas

TOO Pracownia rzeczy to niewielka pracownia toreb z Cieszyna nad Olzą. W pracowni projektuję i wykonuję ręcznie torby, torebki, worki, nerki, plecaki. Z wykształcenia jestem architektem, a design to moja pasja. Po przodkach odziedziczyłam nazwisko Borsa, spodobało mi się i w pewien sposób stało się moją pasją, gdyż BORSA- to w języku włoskim TORBA. Projektowanie, praca z materiałem i wdrażanie pomysłów w życie to czysta zabawa i przyjemność. Torby TOO są szyte ręcznie z wysokiego gatunku tkanin tapicerskich, i innych ciekawych materiałów, pianek, twardych tworzyw pvc, siatek. Robię też torby ekologiczne w 100% z naturalnych materiałów (len, juta). Projektuję torby w miejskim, prostym stylu do każdej kreacji, ale też wyjątkowo awangardowe z oryginalnych materiałów, dla odważnych. W przygotowaniu na kolejny sezon przeszukuję internet i hurtownie w poszukiwaniu ciekawych tkanin, ale interesują mnie też urocze znaleziska vintage. Każdy dzień niesie za sobą nowe pomysły.

wyprzedaże

kupony i zniżki

bezpieczne płatności

bezpieczne płatności bankiem i innymi

zwroty

14 dni na zwrot (nie dotyczy zamówień specjalnych)

darmowa wysyłka

od 300 zł

Sprawdź nasze najnowsze produkty!

Poznaj nas

Dobrochna Borsa

Designer, Manufacturer, CEO

Nasze Produkty

Jeżeli zależy ci na czasie możesz wybrać coś z naszych produktów dostępnych od ręki. Są to towary gotowe, których nie da się już spersonalizować, ale za to wysyłka następuje w ciągu 24 godzin. Twoją torbę czy plecak otrzymasz najszybciej jak to jest możliwe!

Jeżeli podoba ci się, któryś z naszych produktów, ale chciałbyś coś dodać lub zmienić to poinformuj nas o tym. Może to być, kolor, tkanina, kieszonka, czy rozmiar. Czasami chodzi o zapięcie, a czasmi o podszewkę. Chętnie pomożemy.

Jeśli chcesz zaprojektować razem z nami swoje wymarzone, torby, plecaki czy inne akcesoria, to skontaktuj się z nami. Z przyjemnością zaprojektujemy i wykonamy dla ciebie coś wyjątkowego!

Zero waste

Oferujemy gamę produktów z upcyklingu i w duchu zero waste
w trosce o środowisko

Najwyższa Jakość

Nasze produkty są wykonane z najwyższej jakości materiałów
i tkanin.

Wyprzedaże

Oferujemy sezonowe
przeceny i zniżki

Rękodzieło

Rodzinna manufaktura,
ręczna robota z dbałością o detal

Shopping Cart